Jak to działa

Korzystając z naszego zaawansowanego systemu zapewniasz,że ciśnienie w oponach Twojej naczepy jest na optymalnym poziomie przez cały czas, ale jak to się robi?

Przewody do osi z powietrzem
Zasilanie powietrzem
Skrzynka kontrolna

Przewód do opon

Złącze obrotowe

Dopływ powietrza
Światło ostrzegawcze

stator

Przewody do osi z powietrzem
Zasilanie powietrzem
Skrzynka kontrolna

Przewód do opon

Złącze obrotowe

Dopływ powietrza
Światło ostrzegawcze

stator

Poczuj ciśnienie

System zasilany jest powietrzem z ciągnika siodłowego. Ciśnienie następnie jest regulowane w skrzynce sterowniczej w zależności od potrzeb użytkownika i specyfikacji opon. Powietrze jest następnie rozprowadzane na cały układ.

PSI jako wiodący system na rynku

• Firma Pressure Systems International (PSI) została założona w 1993 r. Przez ten czas stała się największym dostawcą automatycznego systemu pompowania opon w naczepach na Świecie.

• Automatycznie pompuje oponę w zależności od potrzeb, niezależnie od tego, czy naczepa jest w ruchu czy też na postoju.

• Może być zainstalowany na praktycznie wszystkich osiach naczep na całym świecie, w tym: SAF, BPW, JOST (Daimler Chrysler), Schmitz Rotos, ROR & VALX.

• Ponad 20 lat historii system na światowym rynku z ponad 1,5 milionami działających systemów.

• PSI jest wykorzystywany przez floty takie jak FedEx (posiadający PSI od ponad 10 lat), Walmart (zamówione 6500 systemów na nowych naczepach w USA w 2017 r.), UPS i Sysco

• 70% z 200 największych flot w Ameryce Północnej korzysta z systemu PSI

System PSI jest kompatybilny z większością europejskich typów osi. Kliknij tutaj , aby zobaczyć naszą matrycę zgodności osi.