Referencje

Koszt zakupu systemu PSI w firmie Greyroads zwrócił się po 12 miesiącach. Dzięki systemowi zaoszczędziliśmy także około 1.000£ na corocznych przeglądach za każdą naczepę
Simon Yarwood
Dyrektor – Greyroads ( Oswestry)
Jeśli chcesz prześledzić cały cykl dla tego przypadku kliknij tutaj.

Greyroads z Oswestry

Pompuj opłacalność z automatycznym systemem pompowania opon

Wszystko co zwiększa efektywność  czasu pracy i zmniejsza koszty konserwacji jest dobrą wiadomością dla osób działających w branży recyklingu odpadów i metali. Idealnym rozwiązaniem dla tego typu działalności jest automatyczny system pompowania opon PSI, który  robi to z niezwykłym efektem. Informuje nas o tym firma Greyroads z Oswestry- specjaliści od recyklingu metali.

Do jednej z opon wbił się 6-calowy kawałek metalu, który przebił jedną ze ścian opony. Pomimo osadzenia około 4 cali w ścianie system PSI zamontowany w naczepie utrzymywał prawidłowe ciśnienie robocze przyczyniająć się do bezpieczeństwa na drodze…

Dyrektor Greyroads-Simon Yarwood poinformował, że chociaż opona za 300 funtów doznała znacznych uszkodzeń system PSI utrzymywał odpowiednie ciśnienie przez 3,5 dnia. Dzięki temu można było ją naprawić za jedyne 45 funtów.

Simon mówił dalej; “System Tire Pilot zapewnił nam w Greyroad zwrot z inwestycji w ciągu 12 miesięcy. System zaoszczędził nam również 1000 funtów na konserwację naczepy rocznie, bez uwzględniania innych kosztów, takich jak opłaty drogowe. System wydłuża czas pracy i pozwala nam naprawiać lub wymieniać opony pod koniec tygodnia, a nie w godzinach pracy. Najważniejsze jest to, że jesteśmy teraz bezpieczniejszą flotą, a ryzyko wybuchu jednej z opon w naszych naczepach znacznie się zmniejszyło “.

SAF Tire Pilot to marka premium systemu PSI dostarczonego przez SAF-HOLLAND GmbH

System PSI utrzymuje prawidłowe ciśnienie w oponach naczep podczas postoju i podczas jazdy.

  • Bezpieczniejsza flota dzięki zmniejszeniu ryzyka wybuchu opony. Zmniejszenie kosztów utrzymania naczepy o

  • 1000 GBP i zwrot z inwestycji w ciągu 12 miesięcy

  • Zwiększony czas sprawności dzięki odroczonej wulkanizacji uszkodzonej opony.

System PSI jest obecnie montowany w tysiącach naczep w Wielkiej Brytanii i Europie kontynentalnej. Wielokrotnie sprawdza się w znacznym zwiększeniu wydajności pracy naczepy. System stale monitoruje każdą oponę w naczepie i natychmiast napompuje oponę, gdy ta straci odpowiednie ciśnienie. Zabieg ten poprawia bezpieczeństwo na drodze, zmniejsza zużycie paliwa oraz zwiększa żywotność opon etc.

Kingswood
Pallet’s

“Widzieliśmy znaczne korzyści paliwowe dzięki systemowi pompowania opon (PSI) zamontowanemu w naszych nowych naczepach. Na tej samej trasie z Wielkiej Brytanii do Niemiec zużycie wynosiło 10,4 mpg w naszych zestawach bez PSI, a po zamontowaniu systemu PSI widzimy teraz 10,7 mpg – te trasy były pokonywane o tej samej porze roku, przy tych samych obciążeniach etc. “

Steve wprowadził PSI w swoich naczepach ponad pół roku temu i będzie nadal wdrażał ten system w pozostałych naczepach, ze względu na znaczne oszczędności,jakie automatyczny system pompowania opon przynosi flocie.

Renowacje Poids Lourds

Heavy-duty Truck company Renowacje Poids Lourds wyposażyli ostatnio swoją flotę w system PSI. Francuska firma specjalizuje się w naprawie i serwisowaniu pojazdów przemysłowych, a także w wynajmie przyczep do zbierania buraków. Clément Mazuret, właściciel firmy Maintenance PL, jest specjalistą od opon i zna znaczenie optymalnego ciśnienia, aby osiągnąć najlepszy zysk.

“50% moich wezwań na wieczory i weekendy to wybuchy opon z powodu niedostatecznej inflacji. Postanowiłem polecić system PSI naszym Klientom. Moi Klienci pracują pod presją czasu i nie mogą pozwolić sobie na jego stratę, gdyż jest to dla nich poważny cios finansowy – PSI zapewnia im gwarancję przeciwko temu.”